Australijska pisarka i producentka filmowa

Rhonda Byrne to australijska pisarka i producentka filmowa. Może nie ma na swoim koncie wielu dzieł, ale to co napisała i tak przekroczyło już ogromną wartość, którą liczy się w milionach. W szczególności, jeżeli ktoś mówi o jej książce “Sekret”. To właśnie sama ta książka sprzedała się w ilości sześciu milionów egzemplarzy. Na podstawie tej właśnie książki został nakręcony film, który został opublikowany w 2006 roku. Książka ma pierwszeństwo, ale jeżeli ktoś jeszcze nie miał do czynienia z tym filmem dokumentalnym, to koniecznie musi zabrać się za jego oglądanie. “Siła” (2010), “Magia” (2012) i “Bohater” (2014) to inne książki, jakie ta autorka ma na swoim koncie. Każda z nich zyskała miano bestsellera, który przez długi czas cieszył się wielką popularnością wśród czytelników. Może ich sława nieco opadła, ale nadal jest dużo osób, które sięgają po jej dzieła.

“Sekret. Nauki na każdy dzień”

Jak można w kilku słowach określić książkę, która szturmem podbiła serca tak wielu osób? Jako poradnik, który będzie pomocny dla wszystkich osób, które chcą zmienić swoje życie. Każdy z nas ma szansę na szczęście. Każdy z nas może podążać w sobie wyznaczonym celu – niezależnie od tego w jakim punkcie się obecnie znajduje. Wystarczy tylko wziąć oddech i dążyć do osiągnięcia poszczególnych celów. Aby tak się faktycznie stało, należy poznać treść tej książki, która dosłownie zdumiewa. Autorka poznaje swoich czytelników z Prawem Przyciągania. Czym jest owe Prawo? Jest to potężna siła, dzięki której można przekonać się jakie siły drzemią w nas na co dzień. Wiele osób nawet nie wie do jakich rzeczy jest zdolna. Wszystko przez to, że nie jesteśmy świadomi tego jakie moce w nas drzemią. Prawo Przyciągania to zmieni.

Skoro już tyle osób było skłonnych zakupić tą książkę, do coś faktycznie musi w niej być. Skoro już tyle osób zaczęło stosować poszczególne zasady w swoim życiu twierdząc, że ich życie zmieniło się na korzyść, to może i nam ta książka pomoże. Nie ma co się zastanawiać. Chociażby dla ciekawości warto poznać treść owej książki, która oparta jest na psychologicznej, filozoficznej wiedzy na temat ludzkiej świadomości. Zacznijmy żyć zgodnie z naturalnymi prawami Wszechświata. Może nie każdy jest zdolny uwierzyć w to, że coś takiego jest w stanie zadziałać, ale taka jest prawda. Czas, aby poznać wartościowe zasady, które są w stanie doprowadzić nas do pełni szczęścia. Chociaż na próbę, ale warto obdarzyć Rhondę Byrne swoim zaufaniem, jeżeli ktoś jeszcze nie czytał tej książki.

 

, ,